BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Сучасне промислове і побутове обладнання не обходиться без використання електроенергії. Навіть незважаючи на величезні втрати при транспортуванні, електрика є найбільш зручним і універсальним видом енергії.

Електрику зазвичай отримують з дротової електромережі, при цьому можливі збої в передачі або невідповідність параметрів напруги відображаються на функціонуванні всього використовуваного електрообладнання або навіть може вивести його з ладу.

Щоб забезпечити обладнання якісним електроживленням використовують фільтри-стабілізатори. Від короткочасних зникнень напруги захищають безперебійними блоками живлення, що використовують акумулятори для накопичення та своєчасної віддачі енергії. Це дає можливість автоматиці час відреагувати на зникнення живлення, відключенням некритичних споживачів струму, переключення на можливий резервний канал та на попередження власника про подію.

Якщо ж тимчасові відключення постійні, - є сенс використовувати дизельний генератор. Він зарядить акумулятори безперебійних блоків живлення, забезпечить житло необхідною енергією і вимкнеться після відновлення подачі електрики.

Економити на використанні електроенергії допоможе автоматика «Розумного Дому».