BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

 • English (UK)
 • Українська (UA)
 • Русский (RU)
MENU

Сьогодні неможливо уявити собі сучасний будинок, квартиру або офіс без маси складних приладів і пристроїв, допомога яких нам необхідна,і спілкування з якими стає часом великою проблемою. А часто, ці пристрої ще й псують зовнішній вигляд вашого житла - витончений журнальний столик, на якому окрім пультів д / у нічого більше не поміщається, або диван, на якому вони розкидані в художньому безладі - хіба привабливе видовище? Чи хочете ви впорається з цими та багатьма іншими проблемами? Хочете, щоб усі ваші пристрої навчилися розуміти вас «з півслова», щоб у вас був дійсно сучасний, комфортний, безпечний, гарний, затишний, а головне, - розумний будинок?! Дім, життя в якому буде для вас просто задоволенням!

 

Система інтегрованого управління «Розумний будинок» - справжній помічник, який дозволить зручно і легко управляти всім різноманіттям обладнання, об'єднаного «розумним будинком» в єдиний організм:

 • Клімат-контроль (опалення, кондиціювання та вентиляція)
  Керування освітленням
 • Домашній кінотеатр
 • Аудіо відео мультирум
 • Ефірне та супутникове телебачення
 • Віддалений доступ (через мобільний телефон,інтернет)
 • Інтернет і Телефонія
 • Охоронно-пожежна сигналізація
 • Відеоспостереження
 • Домофони
 • Контроль доступу
 • Управління електроприводами механізмів (штори, ролети)
 • Прибудинкова інфраструктура


У системі на стадії встановлення програмується набір сценаріїв автоматизованої роботи, які визначаються господарем виходячи з можливих життєвих ситуацій і можуть бути перепрограмовані. При роботі системи «розумного будинку» по будь-яким сценарієм Ви може оперативно змінити параметри роботи обладнання за допомогою одного з пристроїв управління:

Сенсорна ПАНЕЛЬ-самий популярний і зручний спосіб управління. Дозволяє управляти усіма необхідними системами всередині однієї кімнати або по всьому будинку легким дотиком до екрану. Бувають настінні і настільні, провідні та безпровідні. Зручний і зрозумілий графічний інтерфейс.


ПУЛЬТ УНІВЕРСАЛЬНИЙ - зручне, стильне і компактний пристрій, що дає Вам повний контроль над системами Вашого «розумного» житла. Діє за принципом передачі інформації по інфрачервоному і Wi-Fi каналу. За допомогою цього пульта легко управляти всією домашньою аудіо-і відеоапаратурою, світлом, моторизованими жалюзі, системами опалення, кондиціонування.


ТЕЛЕФОН, МЕРЕЖА ІНТЕРНЕТ - на мобільний телефон Ви можете отримувати SMS-оповіщення у разі аварії (витік води, витік газу) і в разі спрацювання охоронної та пожежної сигналізації. Інтернет дає можливість управляти будинком незалежно від того, де ви знаходитесь - всередині будинку, або за тисячі кілометрів від нього.


НАСТІННИЙ ВИМИКАЧ - найпростіший і недорогий спосіб управління. Дозволяє самостійно програмувати світлові сцени і управляти електроприладами.

Наша компанія володіє всіма необхідними ресурсами для забезпечення точного розрахунку і проектування системи. Інженерний склад компанії забезпечує якісний монтаж і обслуговування систем різного рівня складності. Будь-яке Ваше рішення може бути доповнено рекомендаціями архітекторів і дизайнерів, з якими ми співпрацюємо.

Вибираючи компанію "Караван" для облаштування «розумного будинку» Ви отримуєте гарантовану якість, надійність, точність і грамотність виконання всіх видів робіт: від підбору і розрахунку обладнання до послемонтажний обслуговування. У стандартну схему роботи входять наступні етапи робіт:

1. Передпроектна підготовка
2. Технічне завдання
3. Попереднє комерційну пропозицію
4. Узгодження попередньої специфікації і кошторису на роботи
5. Проектування
6. Проектування автоматизованих систем управління, слабкострумових мереж, силового електрообладнання та освітлення
7. Специфікація на обладнання
8. Специфікація на супутнє обладнання
9. Узгодження монтажних робіт
10. Монтаж кабельних трас
11. Монтаж щитів і установка на об'єкті
12. Монтаж супутнього обладнання
13. Пусконалагоджувальні роботи
14. Тестування системи
15. Програмування системи
16. Налаштування екранів, контролерів пристроїв
17. Налагодження супутнього устаткування
18. Здача об'єкта
19. Сервісне обслуговування
20. Навчання користувачів системи правилам експлуатації