BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Ми займаємось проектуванням і будівництвом як резервних, так і повністю автономних фотоелектричних систем, призначених для організації надійного електропостачання об'єктів будь-якої складності.

Сонячна фотоелектрична система - це інженерний об'єкт, призначений для вироблення електроенергії шляхом прямого перетворення енергії сонячного випромінювання. Резервні фотоелектричні системи електроживлення застосовуються там, де існує можливість підключення до мереж централізованого електропостачання, які є ненадійними або працюють з перебоями. Таким чином, резервні рішення можуть використовуватися для електропостачання об'єктів в періоди, коли в мережі відсутня напруга або її потужність недостатня. Автономні фотоелектричні системи використовуються там, де немає централізованих ліній електропередач (прокладання мереж ускладнено або економічно недоцільно) або для електроживлення пересувних об'єктів. Наша компанія допоможе вам у правильному виборі найбільш раціонального рішення на базі технологій сонячної енергетики.

Зазвичай фотоелектрична система складається з декількох сонячних модулів, блоку акумуляторних батарей, контролера заряджання/розряджання акумулятора, а також інвертора, що перетворює постійний струм, який виробляється сонячними модулями, в змінний струм. На території Європи фотоелектричні системи найчастіше вирішують проблему резервного енергозабезпечення, тому що можливість повністю автономного роботи обмежується недостатнім рівнем сонячного випромінювання в зимовий час. До переваг використання фотоелектричних систем відноситься їх ефективність в місцях, де прокладання ліній електропередач утруднене або вимагає великих витрат, безшумність роботи, відсутність необхідності проведення складного технічного обслуговування і дружність до навколишнього середовища.

Ми пропонуємо встановлення будь-яких видів резервних або автономних фотоелектричних систем з необхідними технічними характеристиками, виходячи із завдань конкретного клієнта. Для підвищення надійності електроживлення ми можемо розробити і встановити гібридні системи з комбінацією декількох джерел енергії (централізована мережа, фотоелектричні модулі, вітроелектричні установки, генератори). Конкретна реалізація системи визначається потребами замовника. В залежності від сумарної потужності навантаження, яку необхідно забезпечити електроенергією, підбираються типи і кількість сонячних модулів, ємність акумуляторів, параметри контролерів заряду і інверторів.

Важливою перевагою систем електроживлення з використанням сонячних модулів є те, що сонячна енергетика абсолютно безпечна для навколишнього середовища. Використовуючи альтернативні джерела енергії, ви інвестуєте в збереження чистоти на планеті та вносите свій вклад в її збереження для нащадків.