BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Домашній кінотеатр це система повноцінної заміни звичайного кінотеатру в домашніх умовах. В загальному, системи домашній кінотеатр можна поділити на два основні види:

  • бюджетні кінотеатри
  • висококласні спеціалізовані кінотеатри

 

Бюджетні кінотеатри, як правило, проектуються на базі звичайного плазмового або РК – LED TV великої діагоналі, AV – ресивера та комплекту акустичних систем.Такі кінотеатри як правило встановлюються в приміщеннях площа яких не перевищує ~30м.кв. До переваг даного рішення можна віднести, в першу чергу, невисоку вартість, простоту інсталяції і як наслідок цього можливість швидкого встановлення системи в жилій квартирі, невелику кількість місця, яку буде займати домашній кінотеатр.

Висококласні спеціалізовані домашні кінотеатри будуються на основі відео проекторів і прирівнюються по своїх характеристиках до дійсно справжніх кінотеатрів. В цьому випадку ми можемо справді отримати розмір екрану пропорційний екрану великого кінотеатру. Системи кінотеатрів такого рівня передбачають виділення окремого приміщення, яке відповідає основним умовам якісного відтворення звуку та зображення.

При встановленні системи домашній кінотеатр, слід також подумати про зручність користування цією системою в майбутньому. В кінотеатрі може використовуватись досить велика кількість електронних компонентів, якими необхідно буде керувати (Blue-ray, DVD, AV – ресивер, медіаплеєр і т.п.) при перегляді фільмів. Для управління цією технікою необхідно буде декілька стандартних пультів ( їхня кількість може бути досить великою ) в яких можна заплутатись. Для зручності управління і розширення можливостей кінотеатру можна використовувати універсальні пульти (ПДУ) або інтелектуальні системи управління (ІСУ). При використанні ІСУ натискання однієї кнопки на пульті або панелі управління приводить в дію систему макрокоманд і через секунду Ваша кімната перетвориться в великий кінозал: появляться заховані в стелю відео проектор і автоматичний екран, плавно погасне світло і оживуть приховані акустичні системи. По закінченні перегляду, автоматика швидко заховає всі елементи домашнього кінотеатру від Ваших очей, повернув інтер`єр кімнати у звичайний стан.