BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Акустичні системи являються заключним компонентом аудіосистеми. Саме акустика перетворює електричний сигнал в звук, яким ми насолоджуємося. Якісні акустичні системи - невід'ємний атрибут домашнього кінотеатру, а також заповітна мрія кожного меломана. Акустика не менш важлива, ніж електронна «начинка» обладнання. Акустика, яку Ви виберете в нашому каталозі, багато в чому залежить від розмірів приміщення і призначення системи.

 

 

Акустичні системи розрізняються по таких важливих показниках, як потужність,частотна характеристика,чутливість системи та ін.

При виборі необхідно враховувати, що акустика по потужності повинна відповідати потужності підсилювача. Для домашнього кінотеатру ідеальні акустичні системи з частотним діапазоном 20-20000 Гц. Універсальна акустика вимагає більш широкого частотного діапазону - 20-35000 Гц. В основний комплект АС для домашнього кінотеатру входять сабвуфер, фронтальні АС, тилові АС і центральний канал. Хороша акустика здатна створити ефект кінотеатру у Вас вдома і оточити якісним звуком буквально з усіх боків, показати звукову картину в просторі, передати глибину сцени і багато іншого.

Акустичні системи легко вписуються в інтер'єр завдяки можливості вибрати підлогові, полочні або навіть вбудовані моделі. Зручніше купувати акустичні системи у вигляді готового комплекту, однакового по дизайну і технічним характеристикам. Варто уважно поставитися і до матеріалу, з якого виготовлена акустика: корпусу з дерева і ДСП не спотворюють звук і, на відміну від пластикових, не створюють додаткових призвуків на середніх і високих частотах. Крім того, акустичні системи з дерев'яним корпусом чудово вписуються в інтер'єр і поєднуються з елітною технікою.