BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

CD програвачі ніколи не втрачають своєї популярності серед любителів високоякісної музики. Нові моделі з'являються на ринку регулярно. Сьогодні CD програвачі існують на ринку в широкому асортименті — від найдоступніших моделей економ-класу до ексклюзивних, вартість яких становить кілька тисяч доларів. Як правило, сучасні CD програвачі можна розділити на одиночні і здвоєні, що складаються з двох блоків. Останні  складається з транспорту та ЦАПу(цифро-аналоговий перетворювач) , з'єднаних один з одним. CD програвачі, зазвичай, мають зручний пульт дистанційного керування, а іноді і декілька.

 

CD програвачі являются своєрідною класикою для використання в клубах і на ді-джейських вечірках. З одного боку — це заслужена класика, з іншого - висока технологічність. CD програвачі високого класу часто забезпечуються системами емуляції скретчу, ефект-процесорами та іншими функціями. Одиночні CD програвачі часто використовуються парами, оскільки кожен з них призначений для відтворення тільки одного CD-ROM.

Багато цінителів музики зберігають глибоко лояльне ставлення до формату CD і купляють CD програвачі, виступаючи проти стиснення даних в інших форматах з втратою якості. Сучасні топові моделі підтримують формат Super Audio CD (SACD), мають оптичний і коаксіальний цифрові виходи, а також захист від зовнішніх механічних впливів. Деякі CD програвачі оснащені чейнджером - карусельним, лотковим або файловим. І якщо у Вас значна колекція дисків, то такі чейнджери багато в чому спрощують прослуховування. Багато сучасних CD програвачів мають можливість задавати порядок відтворення треків з декількох дисків.

Перевірені часом, високоякісні CD програвачі-справжня перлина в колекції меломана. Їх довговічність і надійність дозволить Вам ще довго насолоджуватися улюбленими рідкісними треками і альбомами, придбаними, можливо, в той час, коли формат CD був на піку популярності. Завдяки високій якості, зручності і простоті користування — CD програвачі не втрачають своєї актуальності і до сьогодні.