BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Створіть комфортну атмосферу з дімміруваним білим та кольоровими відтінками. Світлодіодна лампа Hank RGB встановлюється в кожен патрон лампи E27 і може бути підключена до центрального контролера розумного будинку через бездротову технологію Z-Wave. За допомогою пульта дистанційного керування, смартфона або планшета ви також можете змінювати яскравість і колір лампи. Денне світло, свічка або вечірка: на даний момент ви можете визначити світлову атмосферу відповідно до ваших побажань або використовувати сцени (наприклад, в разі тривоги), активуючи обраний колір лампи.

В якості спеціальної функції, колір лампи Hank можна повністю налаштувати без використання програми для смартфонів. Просто керуйте лампою через існуючий настінний вимикач. Завдяки комбінації ON / OFF на настінному вимикачі лампочка переходить в режим настройки основного кольору. Як тільки ви знайдете потрібний вам колір, ви вибираєте його, знову включивши / вимкнувши лампу. Потім режим настройки зупиниться і лампочка залишиться в поточному колірному режимі.

Завдяки світлодіодним технології споживання електроенергії дуже низька в порівнянні зі звичайними лампами. Лампа Hank така ж яскрава, як і звичайна лампочка потужністю 60 Вт, але їй потрібно всього 7 Вт.

Home Center 2 є провідним продуктом Fibaro. Це маршрутизатор з вбудованим Z-Wave контролером на базі процесора 1.6 GHz Intel Atom, 1GB of RAM і твердотілим жорстким диском на 2GB. Home Center 2 має алюмінієвий корпус, який має естетичний вигляд і хорошу тепловіддачу, що дуже важливо, так як цей пристрій «Працює не покладаючи рук». Після тривалого використання корпус сильно нагрівається (по-крайні мірі, у  задушливому непровітрюваному приміщенні), через що ви навряд чи захочете ставити що-небудь на нього. З іншого боку, пасивне охолодження має на увазі відсутність вентиляторів, таким чином Home Center 2 повністю безшумний в роботі.  HC2 має численні сині світлодіоди. Вони означають наступне (зліва направо): Те, що відбувається оновлення, доступне оновлення, відновлення, режим вивчення, ZWave з'єднання, з'єднання з Інтернетом, мережева активність і споживання. Всі вони мають незрозумілі загадкові значки, значення яких швидко забувається. Буде досить сказати, що якщо блимає значок зліва - значить є оновлення програмного забезпечення. Зі зворотного боку розташовується ZWave антена і кілька кнопок, одна для вкл \ викл споживання і одна, для активації функції Включення ZWave в HC2 (щоб додати або виключити ZWave пристрої). Остання, може також використовуватися, щоб включити режим відновлення або змусити HC2 прийняти статичний IP-адресу в разі мережевих проблем.

 

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ

LOGITECH Harmony Ultimate дозволяє керувати вашим медійним центром навіть якщо він знаходиться в шафі або за перегородкою. Управляє ІК пристроями і за допомогою Bluetooth ігровими приставками. Harmony Hub робить з вашого смартфона універсальний пульт дистанційного керування.

Wi-Fi використовується для Harmony App, поновлення і настройки

УПРАВЛІННЯ ігрової консолі ЧЕРЕЗ BLUETOOTH

Harmony Hub містить запатентований функцію перетворення ІК сигналу в Bluetooth яку розуміють ігрові консолі. Ви отримаєте доступ до інтернет послуг таким як Netflix і Hulu на PS3, Wii або Xbox 360.

УПРАВЛІННЯ лампочки PHILLIPS HUE 

В один дотик Harmony Ultimate ви можете управляти розумними світильниками Phillips Hue. Міняти колір підсвічування, регулювати яскравість. І тут же в один дотик міняти треки і управляти телевізором.

Радіаторний термостат FIBARO - це Z-Wave термостатична головка з дистанційним керуванням для контролю температури в приміщенні. Він вимірює температуру і автоматично регулює рівень тепла.

 

LED підсвітка приймає колір відповідно до поточної температури. Це дозволить швидко встановити ідеальну температуру.

 

 

Головка термостата FIBARO Radiator може бути встановлена ​​без інструментів на трьох типах радіаторних клапанів:

 

M30 x 1.5, Danfoss RTD-Nand, Danfoss RA-N.

 

Лише дуже небагато чим (і вкрай рідко) вдається те, що змогла компанія OPPO: не тільки підняти буквально «з нуля» преміальний бренд, а й стати загальновизнаним авторитетом в одному із сегментів AV-техніки. Багато експертів переконані, що фірма буде лідером і в області 4K / UHD-джерел. Тим часом компанія розвиває експансію в таку складну і консервативну сферу, як Hi-Fi. Наскільки великі її шанси на успіх? Спробуємо прояснити це питання після знайомства з її новою моделлю, мережевим плеєром  Sonica DAC.

 

 

Голова сімейства

 

Завоювання нової сфери компанія почала в 2014 році - саме тоді були випущені планарно-магнітні навушники PM-1 і підсилювач-ЦАП HA-1. Пізніше лінійка головних телефонів була розширена, з'явився портативний підсилювач-ЦАП, проте всі ці новинки лише відповідали модним трендам того часу і аж ніяк не демонстрували серйозних стратегічних намірів. Можливо тому, що вся ця техніка ставилася до преміум-сегменту, і хоча мала абсолютно очевидні переваги перед виробами інших виробників, все ж не претендувала на жорсткий переділ ринку - як це трапилося в перше десятиліття XXI століття, коли OPPO зайняла домінуюче положення в сфері топових Blu-ray-плеєрів. Солодкий сон конкурентів не був потривожений.

Spotify

 

З часом сервіси стрімінгу музичних треків повністю замінять всі інші способи прослуховування музики. Навіщо купувати дорогі альбоми в iTunes, якщо можна слухати абсолютно ті ж пісні без будь-яких обмежень і проблем? Крім того, меломани оцінять можливість постійно слухати нові пісні, змінювати стиль музичних композицій простим перетягуванням пальця, оригінальні обкладинки для треків, новинки аудіо-ринку і багато інших переваг. Шведський музичний сервіс по праву вважається кращим сервісом стрімінгу музики на нашій планеті, і сьогодні ви дізнаєтесь, як можна прослуховувати масу якісної музики і при цьому не задумуватись про завантаження. 

 

 

Музика

Величезною перевагою саме цього сервісу є можливість слухати радіо на певну тематику. Це тільки називається радіо, але насправді додаток просто відбирає з бази Spotify треки потрібного жанру і виставляє їх в ряд, для прослуховування. Дуже зручний спосіб слухати нові пісні, адже список треків постійно оновлюється і доповнюється. Крім радіо, ви так само можете вибрати потрібний жанр, виконавця або навіть вбити назву потрібної пісні в пошуку. Медіатека дійсно величезна і навіть найзапекліший фанат музики зможе знайти абсолютно все, що забажає. В цьому криється вся краса - ви можете слухати як нові треки, яких ще ніколи не чули, так і ту музику, яку прослухали вже раз сто і завчили до дірок.

Експозиція компанія Klipsch на виставці CES 2017 у Лас-Вегасі стала рекордною за кількістю експонатів, багато з яких приємно здивували навіть давніх шанувальників цієї легендарної марки.


Серед численних новинок на стенді компанії було декілька, які потрібно відзначити. В першу чергу, це активна акустика серії Heritage Wireless, яка вже відомими нам компактним моделями The One, The Three і The Sixes отримала дуже цікаве доповнення у вигляді пари поличних і пари підлогових колонок - остання носить назву The Fifteens.

Компанія Marantz, світовий лідер в області передових аудіо технологій, представила сьогодні свою саму просунуту hi-fi комбінацію з двох компонентів. SACD / CD-плеєр / ЦАП SA-10 і підсилювач PM-10 нової серії Premium 10 засновані на інноваційних аудіо технологіях Marantz і забезпечують найкращу якість звуку - як для аудіо форматів з високою роздільною здатністю, так і для компакт-дисків. Зайнявши своє місце на вершині Серії, новий дует настільки просунувся вперед по частині технологій і якості звуку, що Marantz описує його просто як новий еталон - The New Reference.

 

SA-10 приходить на зміну SA-7, попередньому референсному програвачу дисків Marantz. Завоювавши широке визнання SA-7 був просто плеєром дисків, тому сьогодні в зв'язку зі зміною аудіо «пейзажу», з ростом популярності записів високої якості і зберігання музики на комп'ютерах, зміни стали неминучими. У зв'язку з цим, SA-10 не тільки відмінний програвач для компакт-дисків, дисків SACD і навіть музики з високою якістю, що записана на «болванках», а й найдосконаліший цифро-аналоговий перетворювач, який використовує унікальні технології, що дозволяють отримати з цифрових музичних файлів буквально все - до останнього нюансу. Для цього в ньому реалізовано поєднання перевіреного часом досвіду компанії Marantz і деяких інноваційних рішень, розроблених спеціально для цього флагманського продукту.

Ecler NXA - серія цифрових багатоканальних аудіо пристроїв, створених за принципом «все-в-одному». Продукти цієї серії займають проміжну позицію між інтегрованими в мережу багатоканальними підсилювачами і цифровими матрицями.

Для ряду проектів цифровий підсилювач з віддаленим управлінням є необхідним, але не достатньою для виконання всього спектра поставлених вимог

Голландська компанія Symcon заявила про здатність виготовляти грамплатівки швидше і з більш високою якістю завдяки новому процесу формування за допомогою термозаливки. Компанія, що спеціалізувалася на випуску CD, розробила процес термоформування і отримала відповідний грант Vinyl Records від Європейського фонду інновацій.

Включіть або виключіть будь-який пристрій, або сцену в рамках системи Fibaro

 

 

Вдома

Універсальний пристрій для управління підключеними пристроями і сценами

 

На роботі

Ефективніше виконуй щоденні завдання і підвищуй якість обслуговування клієнтів

Типові помилки інсталяційних проектів

 

Уявлення «людини з вулиці» про потенціал сучасної AV-техніки зазвичай є як мінімум неповними, а часто і невірними. Однак, плануючи облаштування власного житла, така людина формує побажання до майбутнього мультимедійного комплексу саме виходячи з цих уявлень на межі помилок.

Добре, якщо в архітектурному або дизайнерському бюро замовник зможе поспілкуватися з компетентним фахівцем і отримати більш обширні відомості про предмети свого інтересу. Тоді і вимоги до проекту будуть вчасно скориговані. Наведемо простий приклад подібної ситуації. Більшість людей впевнені, що для підключення телевізора досить розеток електроживлення і антени, в той час як «інтелектуальним» апаратам давно вже потрібно вихід в Інтернет. Якщо відповідний термінал спочатку в проекті не передбачити, з реалізацією можливостей Smart TV виникнуть проблеми. Так воно найчастіше і відбувається при виборі клієнтом телевізора в останній момент, коли ремонт вже закінчено і прихована проводка повністю прокладена по квартирі. В даному випадку стан справ може виправити підключення по Wi-Fi, але так щастить далеко не всім, та й підключення кабелем завжди стабільніше. Потенційному користувачеві має сенс чітко сформулювати свої побажання щодо передбачуваної до покупки техніки, проаналізувати з експертами її можливості, при необхідності скорегувати замовлення плюс закласти потенціал для апгрейда стереосистеми або домашнього кінотеатру.

З розвитком технологій, які зараз розвиваються дуже бурхливими темпами, неминучою буде зміна застарілого обладнання і рішень. Таким чином, раніше широко застосовувалися аналогові системи відеоспостереження, та тепер замінюються на IP-рішення.

Все частіше можна було почути про IP-революцію на ринку систем відеоспостереження. Але в Україні темпи переходу від аналогових систем до мережевих важко назвати революційними. Ще зовсім недавно монтажні організації з ринку систем безпеки набагато більше довіряли старому доброму аналоговому відеосигналу і не прагнули отримувати знання в області IT, які потрібні при організації IP-відеоспостереження. З цієї причини в Україні аналогові системи відеоспостереження утримували дуже хороші позиції досить довгий час. Це певною мірою і гальмувало впровадження IP-систем відеоспостереження на вітчизняному ринку.

Більш того, в Україні,  на відміну, наприклад, від США, ще в недостатній мірі розвинена мережева інфраструктура, яку можна відразу використовувати для роботи IP-систем відеоспостереження.

Але незважаючи на всі труднощі, нові IP-системи відеоспостереження в Україні отримують все більш широке поширення, тому що сучасне IP-обладнання та мережеві технології надають користувачам ряд переваг в порівнянні з аналоговими.

 

1. Мегапіксельна матриця IP-КАМЕР. Висока деталізація зображення.

Формат кадру у аналогових камер передбачає строго певні розміри зображення. Відповідно до стандарту PAL аналогові камери дозволяють отримувати зображення з роздільною здатністю 720х576 пікселів і частотою кадрів 25 к / с. Причому в цифрових реєстраторів широко використовується запис в форматі 704х576 пікселів. І якщо при спостереженні невеликих просторів або ж окремих ділянок такого дозволу буде достатньо, то вже при спостереженні за великими територіями ефективність подібної системи буде дуже низькою. Вирішити завдання можна збільшенням кількості аналогових камер або ж за допомогою мегапіксельних IP-камер.

Bose ризикнула і змінила звук. Доторкнулася до святого.

Сьогодні у старій «міні» з'явилося кілька гідних суперників. До сих пір не вважаю, що хтось із них грає краще, але просто схожі вже є. У Bose подивилися на ринок і, глибоко вдихнувши, оновили SoundLink Mini до другої версії.

Що нового, що старого і що змінилося

За два роки Mini не розгубила достоїнств. Не вистачало кількох дрібниць до звання об'єктивно ідеальної малогабаритної Bluetooth-акустики. Тепер пальцем нікуди ткнути - є все необхідне і навіть трохи більше.

Стиль, який можна вибрати

 

 

Bose SoundLink Mini 2 не змінює форми. Строгий, індустріальний стиль з великою кількістю металу нікуди не подівся. Змінилася тільки одна «дрібничка»: замість одного колірного рішення тепер доступні два.