BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Центр управління всією системою мультирум має основні два параметри: кількість контрольованих зон і кількість комутованих джерел.Виробники устаткування зазвичай роблять з кратністю цих параметрів чотири, шість або вісім, і навіть з можливістю використовувати кілька контролерів одночасно.

Зонами прийнято вважати кімнати або територію, куди надається аудіоінформація.

Надання відеоданих зазвичай покладається на додаткове обладнання, при цьому не обов'язково, щоб в усі контрольовані зони надавався відеосигнал.

Також буває потреба в окремих зонах виділити підзони, де немає можливості вибрати відмінний від основної зони контент, але залишається можливість окремо управляти гучністю або ж вимкнути зовсім.
Для невеликої квартири цілком достатнім може бути контролер на 4 зони, а у великому приватному особняку кількість зон може бути 12 і більше.

Контролер мультирум, відео-комутатор і інші (наприклад, контролер реле, багатоканальний підсилювач, медіасервер) частини системи з'єднуються між собою через фірмові або стандартизовані типи інтерфейсів передачі даних, а медіа-обладнанням керують у більшості випадків через ІК-випромінювачі та Ethernet.