BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Сонячна енергетика - один з напрямків відновлювальної енергетики, який базується на безпосередньому перетворенні енергії сонячного випромінювання в інші види енергії, наприклад, в електрику чи тепло. Сонячна енергетика є екологічно чистою галуззю, розвиток якої стимулюється як економічними факторами (зростання цін на традиційні джерела енергії з одночасним зниження вартості обладнання, яке працює на відновлюваних джерелах енергії), так і діючими в багатьох країнах програмами державної підтримки (наприклад, «зелений тариф»).

Наша компанія зосередила свої зусилля на проектуванні та встановленню високоякісних систем електроживлення на базі сонячних модулів в тому числі таких, що працюють за «зеленим тарифом». У нас ви можете придбати готові рішення, а також отримати кваліфіковану професійну підтримку з будь-яких питань сонячної енергетики. Серед наших рішень і систем:

Географічне розташування України сприяє застосуванню технологій сонячної енергетики. На мапах, що наведені внизу даної сторінки ви можете більш детально ознайомитися з сонячним потенціалом України та порівняти його з сонячним потенціалом інших країн Європи.