BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Управління відеоспостереженням

 

Пильне око бачить і запам'ятовує все! Бездротові системи відеоспостереження будинку дозволяють вести повний відео-моніторинг всіх приміщень навіть через Інтернет. У Вас буде відео-архів за будь-який термін. Уявіть: ви поїхали у відпустку / відрядження. У зручний час Ви зможете переглянути через Інтернет за паролем: чи все в порядку в домі та околицях прямо зараз? А що було годину назад? А вранці?

З відеоспостереженням в будинку Ви завжди будете в курсі подій, що відбуваються. Запис відеоархіву дозволить переглядати будинок і його околиці в режимі реального часу і тижневої давності.

Відеоспостереження дозволить бути в курсі того, що відбувається і захистить будинок від крадіжки, пограбування та несанкціонованого проникнення. C допомогою відео-архіву ви зможете контролювати будинок, квартиру, офіс.

 

 

В будинку відеоспостереження - всевидюче око.

 

Бездротова система відеоспостереження може працювати 24 години на добу, не випускаючи з уваги жоден куточок Вашого будинку, офісу, складу. За бажанням, Ви можете налаштувати систему в режим очікування. Цифрове відеоспостереження чудово інтегрується в Розумний будинок і злагоджено працює в команді з охоронними системами. Як тільки тривожний відеосигнал надійде в систему охорони, Розумний Дім зреагує сигнальним оповіщенням, повідомить про подію Вам і оперативному загону.

Чи вистачить пам'яті для системи відеоспостереження Вашої оселі? Не варто турбуватися. В систему можна закласти такий обсяг пам'яті, якого вистачить на тиждень або на рік, наприклад.

Наявність системи відеоспостереження у Вас будинку дозволяє:

 

  • захоплювати максимальний радіус спостережуваної території завдяки пристроям позиціонування; Ви зможете завжди управляти камерами з будь-якого підключеного пристрою;
  • переглядати і управляти відео-записами з будь-якої камери на моніторі, телевізорі, домофоні і будь-якому іншому пристрої відображення; є можливість виділити і налаштувати окремий телевізійний канал, який може бути доступний до перегляду та управління в будь-якій кімнаті;
  • налаштувати різні режими роботи - безперервна відео-запис, запис за встановленим таймером, запис при спрацюванні датчиків руху, диму;
  • багатоденна відео-запис може надати неоціненну допомогу і надасть правдиві факти того, що відбувається у Вас вдома в разі несанкціонованого проникнення зловмисників, яким вдалося сховатися.