BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Зворотня частина дизайнерського проекту квартири, котеджу або офісу - це електропостачання і телекомунікації. Основна частина комунікацій покладена на дротові з'єднання. У залежності від призначення приміщень та розташування в них різного обладнання, потрібне забезпечення його відповідними з'єднаннями для належного функціонування та взаємодії.

У сучасному будинку крім електропостачання прокладаються кабелі антен, акустичних систем, локальної мережі тощо.

Розташування електричних розеток або навіть бездротової точки доступу в мережу інтернет потрібно ретельно планувати, найкраще на стадії проектування приміщень, або перед ремонтом. Якщо щось буде упущено, то після ремонту виправити або зробити задумане обійдеться набагато дорожче, буде не естетично, або просто неможливо.

У комплексі рішень «Розумний Дім»  над дизайнерською «вітриною» функціонує багато пристроїв, кожне для свого завдання, і комунікації у них свої. Різні типи кабелів забезпечують електроживлення обладнання, розетки, світильники, потужні споживачі; дротову локальну комп'ютерну мережу; керуючу мережу передачі сигналів на ИК випромінювачі; передачу аналогових і цифрових відео, аудіо сигналів і підключення акустичних систем; телефонію; супутникове, кабельне ТБ і радіо; мережі сигнальних систем; відеоспостереження. Всі ці системи слід забезпечити кабелями заздалегідь.