BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

AV ресивер - це мозок домашнього кінотеатру. Саме він управляє всіма іншими компонентами, в ньому зосереджені самі передові і дорогі технології. Головне завдання ресивера - перетворення вхідного сигналу (так зване декодування аудіопотоку) і подальше його перенаправлення на акустику і систему відеовідображення. Зараз всі AV ресивери можна умовно розділити на кілька груп за кількістю каналів підсилення. Іншими словами, головним фактором при виборі є максимальна кількість акустичних систем, з якими здатний працювати ресивер.

 

Існують 5 -, 6 -, 7 - і навіть 10-канальні апарати. При виборі також варто дивитися і на ті формати, з якими здатний працювати av ресівер. AV-ресівер - це те, що перетворює окремі аудіомодулі в єдину цілісну систему домашнього кінотеатру. У цьому розділі представлені різні типи ресіверів, але оскільки іноді буває важко розібратися самому в усіх технічних тонкощах цих пристроїв, то завжди можете розраховувати на допомогу наших фахівців, які детально проконсультують вас і допоможуть визначитися з вибором.

 

AV-процесор є наступною сходинкою розвитку в порівнянні з AV-ресивером: він також виконує декодування цифрового звуку і комутацію аудіо-відео сигналів, але AV-процесор не включає в себе підсилювачів. Такий розподіл функцій благотворно впливає на якість звучання, але має сенс лише в досить дорогих системах.

Застосовується AV-процесор в парі або з багатоканальним підсилювачем, або з активною акустикою.

Багатоканальні підсилювачі,це підсілювачі які складаються з декількох незалежних каналів підсилення і мають виходи для підключення до пасивних акустичних систем

DVD,Blu-Ray програвач – джерело сигналу як відео так і аудіо. Більшість сучасних програвачів дозволяє відтворювати безліч форматів - CD / DVD / Blu-Ray / SACD / DVD-A / CD-R / CD-RW / MP 3/JPEG-це робить їх по праву самими універсальними джерелами, а велика кількість виходів на задній панелі дозволить підключити програвач до плазмового або рідкокристалічному дисплею, або до відеопроектора. Вбудовані декодери форматів SACD і DVD audio дозволять вам насолоджуватися багатоканальними музичними програмами.

Набір функцій управління відтворенням DVD / Blu-Ray програвачів дозволяють виконати прискорений або сповільнений перегляд, зробити стоп-кадр, використовувати ефект збільшення зображення і т.д.  Blu-ray Disc (BD) - це формат нового покоління, що використовується для зберігання зображень високої чіткості (з роздільною здатністю 1920 ? 1080 пікселів) і даних підвищеної щільності.

Підставки для теле-, аудіо- та відеоапаратури - це не звичайні предмети меблів. Одна зі специфічних і важливих функцій, яку вони повинні виконувати - захист апаратури від вібрації.Вібрація погіршує характеристики програвачів дисків та звукової підсилювальної апаратури.

Джерелом вібрації є силові трансформатори самої апаратури, електродвигуни програвачів, відеомагнітофонів, енергія звукових хвиль, випромінюваних акустичними системами, іноді - вібрації, що передаються будівельними конструкціями будівель. Гарна підставка для апаратури усуває вібрацію завдяки своїй жорсткості, масивності і ряду конструктивних особливостей.

Кабелі та провідники,які використовуються для аудіосистем та систем домашнього кінотеатру, можна умовно розділити на кілька груп.

Акустичні кабелі - з'єднують виходи підсилювачів потужності (ресиверів) з акустичними системами.
Міжблочні кабелі - для передачі аналогових сигналів низького рівня, з'єднують аудіовиходи і аудіовходи компонентів.
Коаксіальні кабелі - з'єднують відповідні цифрові входи і виходи компонентів.
Оптичні кабелі - з'єднують відповідні оптичні входи і виходи блоків.
Силові кабелі - з'єднують апаратуру з мережею електроживлення.
Відеокабелі - з'єднують відеовиходи і відеовходи обладнання, наприклад DVD-плеєри і телевізори.

Мультимедійний плеєр-це електронний компонент,який дозволяє використовувати сучасні цифрові формати незалежно від персонального комп’ютера.


Зручність підключення до сучасної A/V-техники забезпечить універсальний цифровий інтерфейс HDMI, що передає одночасне відео і багатоканальний звук.