BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Для озвучування приміщення не достатньо просто розмістити акустичні системи та підібрати підсилювачі. Для того щоб у приміщенні для прослуховування був якісний звук, цей зал не повинен привносити в звучання будь-яких спотворень. Необхідно, щоб звук відтворювався саме таким, яким він був записаний на студії.

Як правило, під домашній кінотеатр або музичну кімнату виділяється одне з приміщень в квартирі або будинку, але кожне приміщення має свою акустику, і часом вона не узгоджується зі звучанням техніки.

Насправді оптимальних приміщень не буває - не можна ж будувати будівлю під аудіотехніку, а тому наше завдання - зведення акустичних перешкод до мінімуму.

Акустика приміщень це область акустики, що вивчає поширення звукових хвиль в приміщенні, відбивання і поглинання їх поверхнями, вплив відбитих хвиль на якість мови і музикиМетою досліджень в областіархітектурної акустики служить створення прийомів проектування приміщень із заздалегідь передбаченими хорошими умовами чутності

Однак не варто думати, що для отримання якісного звуку необхідно перетворювати акустичне приміщення в суміш електронної лабораторії та будівельного майданчика - зараз практично всі акустичні матеріали сьогодні мають прекрасний дизайн,і  безліч колористичних рішень.

Якщо приміщення знаходиться на стадії проектування або будівництва, рекомендуємо заздалегідь передбачити можливість застосування в обробці спеціальних звукоізоляційних та звукопоглинаючих матеріалів і конструкцій.