BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

 • English (UK)
 • Українська (UA)
 • Русский (RU)
MENU

Одне з найважливіших завдань «розумного будинку» - інтелектуальне управління освітленням, завдяки якому забезпечується не тільки особливий комфорт в котеджі чи квартирі, а й значна економія споживаної електроенергії.

Кілька, а може і десятки, елементів світлового дизайну приміщення або зовнішнього освітлення котеджу і садових доріжок будуть включатися вибором сцени освітлення. Причому, в залежності від часу доби або освітленості може працювати автоматичний сценарій перемикання сцен.

Налаштуйте освітлення в кімнаті відповідно до вашої діяльності і вашого настрою, щоб встановити рівень інтенсивності  світла окремих джерел за своїм бажанням, і ця комбінація збережеться у вигляді однієї зі сцен. Пізніше її можна буде відновити простим вибором сцени освітлення.

 

Варто додати, що крім можливості керувати джерелами світла, система з легкістю може впоратися з управлінням шторами, жалюзями та  з освітленням акваріуму чи басейну.

Секрет чудового освітлення полягає в умінні керувати ним. Наша компанія має за честь запропонувати Вам  рішення для управління світлом лідера у цьому сегменті продукцію торгової марки LUTRON.

LUTRON-це досвід реалізації комплексних рішень по управлінню світлом в самих шикарних приватних апартаментах, і безвідказна робота обладнання підтверджена 8-ми роками гарантії.

Управляти сценами освітлення - не складніше, ніж клацнути вимикачем, а додаткове обладнання, інтегрувальне в систему, може вам допомогти обходитися і без цього. Фотодатчики допоможуть контролювати денне освітлення з метою енергозбереження. Датчики руху вночі включать тьмяне світло, для безпечного пересування по будинку.

В офісах, готелях, барах теж чимало роботи знайдеться інтелектуальному світу - бездротові блоки управління допоможуть в конференц-залах, включення сцен за розкладом допоможуть у освітленні бутіка, складання послідовностей сцен допоможе при оформленні виставки-продажу або підсвічуванні фонтану.

В пам'ять системи закладаються світлові сценарії, вибір одного з яких дозволяє одним натисканням змінити освітлення в приміщенні або в усьому домі.

Управління освітленням зручно інтегрується в загальну схему «розумного будинку»і в поєднанні з іншими системами передбачає цікаві сценарії з його управління.

Більше інформації про продукти та рішення LUTRON ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії www.lutron.com, а також на російськомовному сайті www.lutron.kiev.ua

Джерело світла або група джерел, керовані по одній лінії живлення утворюють зону освітлення. Для створення потрібного інтер'єру зазвичай доводиться використовувати попередньо налаштовані рівні освітленості в усіх зонах, що викликаються натисканням однієї кнопки - сценою освітлення.

У вітальні можуть  використовуватися різні сцени для розваг і для перегляду фільмів, в бутіку - повсякденна сцена та вечірня з підсвічуванням вітрин і вивіски, в офісі - стежить за зовнішньою освітленістю сцена і для урочистих випадків. У цих схемах можуть брати участь як джерела освітлення, так і модулі затемнення.

Управління природним освітленням - лаконічне доповнення систем інтелектуального освітлення.

Керовані практично безшумними електромоторами ролетні штори, римські і звичайні штори тепер не вимагають вашої участі для створення необхідної обстановки і освітленості. Плавний рух, тиха робота і можливість зберігати задане положення з точністю до 2 мм в будь-якій точці траєкторії руху, - дають зручність у застосуванні і не вимагає уваги.

 

 

Які бувають системи управління освітленням. 

 

Залежно від комплектації і призначення, системи управління світлом розділяються на дві категорії - локальні та глобальні. 

У першому випадку, здійснюється локальне управління світловими приладами в окремо взятому приміщенні або кімнаті. Їх використання є найбільш актуальним для таких видів приміщень, де кожна з кімнат виконує різну функцію. Особливо це стосується комерційного сегмента, тому локальні моделі активно використовують в салонах, магазинах, торгових центрах, офісних приміщеннях, тощо.

Що ж до глобальної системи управління освітленням, то установка даного обладнання складається з  інтеграції датчиків в усі джерела світла. Іншими словами, абсолютно весь набір освітлювальних приладів, включаючи навіть вуличні ліхтарі і підсвічування в шафах-купе, управлятиметься за допомогою єдиної і зручної панелі керування. 

Систему управління освітленням можна синхронізувати з іншими видами обладнання. Одним з найбільш популярних видів синхронізації  для штучного і природного світла. Наприклад, можна об'єднати роботу даного обладнання з автоматизованими шторами або жалюзі. При цьому, якщо на вулиці стає темно, система самостійно закриє вікна і включить світло.

 

Що вміє система управління світлом:

Можливості даної системи дозволяють управляти:

 

 • енергопостачанням - перемикання приладів в економний режим енергоспоживання (день / ніч, зима / літо), зниження витрат на електроенергію до 30%; окремі енергозберігаючі системи не потрібні;
 • освітленням у всіх приміщеннях - розбиття освітлення на кілька груп, дистанційне керування світлом у всьому будинку з будь-якої кімнати;
 • освітленням в залежності від пори року і доби - автоматичне включення освітлення з настанням темряви, в залежності від ступеня яскравості зовнішнього освітлення (за межами будинку) плавно змінюється рівень підсвічування внутрішнього;
 • «Прохідними» зонами - використовуються датчики руху для освітлення; світло включиться / вимкнеться в разі появи / відсутності людини в «прохідній» зоні, програмований сценарій передбачає поведінку системи освітлення;
 • світловими сценаріями - за різних умов регулюється освітлення всередині приміщення, наприклад, сценарій «Перегляд кіно» виконує приглушення світла в кімнаті;
 • освітленням поза домом - світлові сценарії підсвічування доріжок, фасаду будівлі, саду залежно від умов;
 • світлодіодним освітленням - імітація заходу / сходу в будинку. Можна вибрати будь-який колір і відтінок для освітлення і поміняти його через п'ять хвилин, наприклад, для роботи - холодні, для відпочинку - теплі тони.

Можливості, якими наділена система управління світлом, на цьому не обмежуються, оскільки вона також може:

 

 • організувати світлове супровід - вирішує проблему нічного пересування по будинку, плавне наростання освітленості в зоні до необхідного рівня в залежності від часу доби;
 • забезпечити безперебійність електроживлення - резервні джерела електроживлення дозволять працювати безвідмовно всім приладів в звичайному режимі;
 • відключати частину електромережі - при перевантаженні всієї мережі частина електромережі може бути знеструмлена залежно від пріоритету щоб найбільш пріоритетна могла нормально функціонувати;
 • стабілізувати напругу в електромережі - робота всіх електроприладів в будинку триває незалежно від перепаду напруги в мережі, що дозволяє при будь-якій якості енергопостачання працювати приладам в безпечному і стабільному режимі.

 

Світлові сцени

Джерело світла або група джерел, керовані по одній лінії живлення утворюють зону освітлення. Для створення потрібного інтер'єру зазвичай доводиться використовувати попередньо налаштовані рівні освітленості в усіх зонах, що викликаються натисканням однієї кнопки - сценою освітлення.

У вітальні може використовуватися різні сцени для розваг і для перегляду фільмів, в бутіку - повсякденна сцена та вечірня з підсвічуванням вітрин і вивіски, в офісі - стежить за зовнішньою освітленістю сцена і для урочистих випадків. У цих схемах можуть брати участь як джерела освітлення, так і модулі затемнення.

 

 

 

Модулі затемнення

Управління природним освітленням - лаконічне доповнення систем інтелектуального освітлення.

Керовані практично безшумними електромоторами ролетні штори, римські і звичайні штори тепер не вимагають вашої участі для створення необхідної обстановки і освітленості. Плавний рух, тиха робота і можливість зберігати задане положення з точністю до 2 мм в будь-якій точці траєкторії руху, - дають зручність у застосуванні і не вимагає уваги.