BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Різні джерела мультимедійних файлів, різні формати зберігання та їх надання, передбачають  конструювання спеціалізованих пристроїв для прийому і відтворення. Швидкий розвиток технічної галузі передбачає одночасну присутність декількох поколінь техніки і технологій.

CD, DVD програвачі та Blue-Ray програвачі; ефірне, кабельне телебачення та супутникові тюнери; FM / AM радіоприймачі і потокове інтернет аудіо - ось не повний перелік медіатехнологій, які використовуються в сучасному світі. Колекція відео, аудіо та фото що зберігаються на медіасервері - розширюють мультимедіа можливості сучасного будинку.

 

Інтеграція всіх бажаних медіа джерел в загальний комплекс і зручне управління домашнім мультимедіа - незаперечна перевага системи мультирум.

Якщо не розлучаєтеся зі своїм мобільним плеєром або iPod і хочете без надокучливих маніпуляцій зі своєю аудіотекою слухати улюблені композиції прямо з пристрою, - є відмінне рішення: докстанція.

Підключивши до неї свій переносний програвач, ви отримаєте можливість користуватися ним в системі мультирум як будь-яким іншим медіаджерелом.

Докстанціі бувають у настільному і настінному виконанні.