BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

Для озвучування приміщення не достатньо просто розмістити акустичні системи та підібрати підсилювачі. Для того щоб у приміщенні для прослуховування був якісний звук, цей зал не повинен привносити в звучання будь-яких спотворень. Необхідно, щоб звук відтворювався саме таким, яким він був записаний на студії.

Як правило, під домашній кінотеатр або музичну кімнату виділяється одне з приміщень в квартирі або будинку, але кожне приміщення має свою акустику, і часом вона не узгоджується зі звучанням техніки.

Підсилювач в музичній системі має величезне значення. Для досягнення кращих результатів краще застосовувати окремий блочний підсилювач. До речі, в high-end головних пристроях (CD програвачах, програвачах вінілу та ін.) немає вбудованого підсилювача.

Дорогі ресивери або магнітоли служать тільки джерелом звуку, як окрема касетна дека або CD-програвач в висококласної стаціонарної стереосистеми. Тільки в цьому випадку можна домогтися мінімальних спотворень і отримати найчистіше звучання.

Акустичні системи являються заключним компонентом аудіосистеми. Саме акустика перетворює електричний сигнал в звук, яким ми насолоджуємося. Якісні акустичні системи - невід'ємний атрибут домашнього кінотеатру, а також заповітна мрія кожного меломана. Акустика не менш важлива, ніж електронна «начинка» обладнання. Акустика, яку Ви виберете в нашому каталозі, багато в чому залежить від розмірів приміщення і призначення системи.

З моменту винаходу компакт-дисків їх було продано більше 200 мільярдів. Грамплатівка була винайдена в середині XIX ст. Але і сьогодні вінілові програвачі впевнено розширюють свою нішу на ринку! Всякий цінитель джазу і класики знає - саме вініл найкраще передає теплоту і атмосферу музики. Але програвач вінілу — це набагато більше, ніж просто мода на ретро. Сьогодні на вінілі випускається кожен багатообіцяючий музичний альбом або сингл. Якісні вінілові програвачі завоювали величезну повагу і в професійному ді-джейському середовищі

CD програвачі ніколи не втрачають своєї популярності серед любителів високоякісної музики. Нові моделі з'являються на ринку регулярно. Сьогодні CD програвачі існують на ринку в широкому асортименті — від найдоступніших моделей економ-класу до ексклюзивних, вартість яких становить кілька тисяч доларів. Як правило, сучасні CD програвачі можна розділити на одиночні і здвоєні, що складаються з двох блоків. Останні  складається з транспорту та ЦАПу(цифро-аналоговий перетворювач) , з'єднаних один з одним. CD програвачі, зазвичай, мають зручний пульт дистанційного керування, а іноді і декілька.

Кабелі для підключення гучномовців і з'єднання між собою окремих компонентів вносять істотний внесок у загальну якість системи звуковідтворення. На жаль, їх значення зазвичай недооцінюють. Правильний вибір кабелю для акустичних систем або міжкомпонентних кабелів дозволить вам отримати найкращі результати.

І навпаки, погані або не цілком належні кабелі не дозволять повністю розкрити потенціал музичної аудіосистеми. Знання того, як підібрати кабель, допоможе домогтися більш високої якості звуку і уникнути зайвих витрат.

Телевізійні технології розвиваються швидкісними темпами. Те, що нещодавно вважалося межею досконалості, вже відійшло в розряд застарілих стандартів. Різноманітність додаткових функцій, висока якість зображення і звуку, великі екрани - ось що сьогодні покупець шукає на прилавках магазинів, які торгують телеапаратурою. Звичайному покупцеві не просто розібратися в нових технологіях, визначити за зовнішніми ознаками чим відрізняються телевізори рідкокристалічні від плазмових моделей тих же марок.. При покупці плоскопанельного телевізора виникає проблема: необхідно вибрати між двома технологіями, що істотно відрізняються один від одного: між плазмою і РК.

Проектор

Що таке відеопроектор? Це пристрій,який безпосередньо підключається до комп'ютера або джерела відеосигналу (DVD,Blu-Ray програвач, відеокамери і т.д.) замість комп'ютерного монітора або телевізора для проектування зображення на великий екран. Під відеопроектором (проектором) ми маємо на увазі LCD проектор або DLP проектор.

Застосування проекторів

За сферами застосування можна виділити:

На сьогоднішній день дуже поширеним і модним стає формат зображення 3D.
 Застосовують 3D-ефекти практично скрізь, починаючи з ігор і закінчуючи фільмами в кінотеатрах. Новою хвилею в цьому напрямку стало створення 3D телевізорів. Спроби створення 3D телевізорів робилися вже не один раз, але гарну базу, необхідну для їх створення, вдалося сформувати лише кілька років тому. Головною проблемою було те, що отримане 3D зображення мало дуже низьку чіткість.

Майже кожна інженерна система може мати різний рівень і кількість систем що взаємодіють один з одним. Така взаємодія здійснюється як безпосередньо під контролем системи загального управління будинком (система «розумний дім»), так і безпосередньо між самими інженерними системами (або через них).

Складність і, як наслідок, рівень інтеграції можуть бути різними в залежності від:


Мікроклімат приміщення визначається двома основними показниками - температурою і чистотою повітря.

Автоматика «Розумного Дому» забезпечує найпростіший і самий ефективний спосіб регулювання і контроль цих показників.Для керування такою системою використовується температурна інформація, яка знімається з датчиків у приміщеннях і зовні , а керує системою окремий контролер. Застосування автоматики дозволяє зменшити енергоспоживання системи вентиляції до 20%.

Одне з найважливіших завдань «розумного будинку» - інтелектуальне управління освітленням, завдяки якому забезпечується не тільки особливий комфорт в котеджі чи квартирі, а й значна економія споживаної електроенергії.

Кілька, а може і десятки, елементів світлового дизайну приміщення або зовнішнього освітлення котеджу і садових доріжок будуть включатися вибором сцени освітлення. Причому, в залежності від часу доби або освітленості може працювати автоматичний сценарій перемикання сцен.

Налаштуйте освітлення в кімнаті відповідно до вашої діяльності і вашого настрою, щоб встановити рівень інтенсивності  світла окремих джерел за своїм бажанням, і ця комбінація збережеться у вигляді однієї зі сцен. Пізніше її можна буде відновити простим вибором сцени освітлення.

Сьогодні неможливо уявити собі сучасний будинок, квартиру або офіс без маси складних приладів і пристроїв, допомога яких нам необхідна,і спілкування з якими стає часом великою проблемою. А часто, ці пристрої ще й псують зовнішній вигляд вашого житла - витончений журнальний столик, на якому окрім пультів д / у нічого більше не поміщається, або диван, на якому вони розкидані в художньому безладі - хіба привабливе видовище? Чи хочете ви впорається з цими та багатьма іншими проблемами? Хочете, щоб усі ваші пристрої навчилися розуміти вас «з півслова», щоб у вас був дійсно сучасний, комфортний, безпечний, гарний, затишний, а головне, - розумний будинок?! Дім, життя в якому буде для вас просто задоволенням!

Управління відеоспостереженням

 

Пильне око бачить і запам'ятовує все! Бездротові системи відеоспостереження будинку дозволяють вести повний відео-моніторинг всіх приміщень навіть через Інтернет. У Вас буде відео-архів за будь-який термін. Уявіть: ви поїхали у відпустку / відрядження. У зручний час Ви зможете переглянути через Інтернет за паролем: чи все в порядку в домі та околицях прямо зараз? А що було годину назад? А вранці?

З відеоспостереженням в будинку Ви завжди будете в курсі подій, що відбуваються. Запис відеоархіву дозволить переглядати будинок і його околиці в режимі реального часу і тижневої давності.

Відеоспостереження дозволить бути в курсі того, що відбувається і захистить будинок від крадіжки, пограбування та несанкціонованого проникнення. C допомогою відео-архіву ви зможете контролювати будинок, квартиру, офіс.