BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

З моменту винаходу компакт-дисків їх було продано більше 200 мільярдів. Грамплатівка була винайдена в середині XIX ст. Але і сьогодні вінілові програвачі впевнено розширюють свою нішу на ринку! Всякий цінитель джазу і класики знає - саме вініл найкраще передає теплоту і атмосферу музики. Але програвач вінілу — це набагато більше, ніж просто мода на ретро. Сьогодні на вінілі випускається кожен багатообіцяючий музичний альбом або сингл. Якісні вінілові програвачі завоювали величезну повагу і в професійному ді-джейському середовищі

 

На перший погляд, програвач вінілу побудовані досить просто: дисковий привід, тонарм і звукознімач. Чим же відрізняється сучасний програвач вінілу, прилад високої точності, від своїх «старших братів»? Насамперед, змінилися матеріали: акрил і лексан, резонуючі в нешкідливому для звуку діапазоні, замінили застарілий алюміній. Віджили своє роликові приводи, які вносили масу акустичних перешкод у старий програвач вінілу. Основною вимогою до приводу стали стабільність і відсутність коливань. З'явились нові програвачі вінілу класу Hi-End з прямим і ременевим приводом, що ізолює диск від найменших вібрацій мотора. Тонарм, відповідальний за стан звукознімача над доріжкою, сьогодні виготовляється з вуглепластику. Програвачі вінілу «просунулися» і в частині голок. У професійних звукознімачах тепер використовуються еліптичні і гіпереліптичні  голки: вони менше деформують платівку, ніж сферичні, і мають цілий ряд інших переваг.

Навіть найсучасніший програвач вінілу потребує ретельного догляду: його потрібно регулярно налаштовувати, міняти голки, захищати від пилу ... Але для справжнього меломана все це стане приємним і необтяжливим ритуалом. Вибираючи програвач вінілу, ненадовго забудьте про сучасне прагнення до портативності якого обладнання. Якісний програвач вінілу має важити не менше 10 кг. Підстава його має бути максимально стабільною, мати масивний литий диск. Сьогодні програвач вінілу — це глибокий і  прозорий  звук для справжніх цінителів музики!