BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

  • English (UK)
  • Українська (UA)
  • Русский (RU)
MENU

" Розумний Будинок" — це складна автоматизована система управління яка  повинна  включати в себе все, що вам може знадобитися. Обладнання розумного будинку  істотно полегшує управління  всіми системами. Відповідно до ваших звичок і розпорядку ви можете керувати освітленням в будинку, шторами і жалюзями, температурою в приміщеннях, включенням різних пристроїв і електроприладів. Ми пишемо індивідуальні сценарії до управління вашими домашніми помічниками — розумний будинок буде включати все, що вам необхідно.

Уявіть, ви повернулися з роботи і натиснули тільки одну кнопку "я вдома". Ваш інтелектуальний будинок починає оживати — спалахнуло світло в передпокої, поки ви знімаєте пальто, автовідповідач проінформує вас про дзвінки. Заграла музика чи включився телевізор,а джакузі наповнюється теплою водою. Система клімат-контролю встановить найбільш комфортну для вас температуру в спальні, на кухні, у ванній, в кімнаті відпочинку.

 

Системи " Розумний Будинок" — це те, коли одного разу спробувавши, ви більше не захочете обходитися без цього. Інтелектуальний будинок робить ваше життя простішим і комфортнішим — "розумний будинок" в котеджі допоможе легко контролювати все, що відбувається на всіх поверхах, "розумний будинок" у квартирі допоможе забезпечити не тільки зручність, але і охорону квартири. Обладнання "розумний будинок" може бути встановлено в будь-якому будинку, в будь-якій квартирі — системи розумний будинок «котедж» і розумний будинок «квартира» різняться, оскільки для забезпечення комфорту в квартирі і котеджі потрібні різні функції.

Системи розумний будинок (інтелектуальний будинок) можуть включати в себе охоронну сигналізацію, систему оповіщення, систему доступу (актуально при наявності прислуги), аудіо-відео мультирум,відеоспостереження за приміщеннями і навколишньою територією, інформувати вас про несправності в комунікаціях, про пожежу чи затоплення. Системи розумний будинок можуть навіть імітувати присутність господаря в будинку, коли ви надовго покидаєте його, їдучи у відпустку чи у відрядження (саме тому розумний будинок у квартирі особливо необхідний тим, хто часто подорожує).

Обладнання розумний будинок для автоматизації будівель не вимагає додаткового місця - проект розумного будинку передбачає установку всіх систем так, щоб вони були максимально зручні для користувача. Тому етап проектування розумного будинку - один з найважливіших.