BROWSER_IS_OUT_OF_DATE

UPDATE_YOUR_BROWSER UPDATE_MY_BROWSER_NOW

×

 • English (UK)
 • Українська (UA)
 • Русский (RU)
MENU

Мультирум - це система багатозонного розподілу звуку і відео, що дозволяє використовувати апаратуру не лише в тому приміщенні, де вона встановлена, а в усіх передбачених приміщеннях (зонах) і навіть на подвір'ї.

Як правило, в сучасному будинку зазвичай є безліч різних джерел отримання мультимедіа інформації: DVD, Blu-Ray, HD плеєри, CD-changer, FM радіо, супутникове та ефірне телебачення, інтернет. Усім цим устаткуванням завдяки системі мультирум можливо керувати з сенсорної панелі на стіні, пульта дистанційного керування або навіть ПК чи планшетного комп`ютера.

 

Мультирум може використовуватися як окрема система, так і частина комплексу Розумний будинок. До того ж, часто зручніше з однієї сенсорної панелі управляти не тільки музикою і відео, але і кліматом, світлом, одержувати з мережі Інтернет інформацію про погоду або переглядати електронну пошту.

Контролери Мультирум та інше аудіо-відео обладнання встановлюють в стійку або нішу, звідки комутовані сигнали по прокладених кабелях потрапляють на потрібні аудіо та відеомонітори. При цьому відпадає необхідність ставити біля кожного телевізора комплект обладнання (DVD, супутниковий тюнер), так і в приміщеннях, де хочеться послухати радіо або CD немає потреби тримати ці пристрої. Подібний підхід заощаджує не тільки місце в будинку, але й гроші, що витрачаються на якісну відео-аудіоапаратуру.

Приміром, з одного супутникового тюнера можна транслювати один канал ТБ відразу і в вітальню і на кухню, CD програвач грає одночасно в спальні і у ванній, а FM радіо звучить на веранді. А можна одне джерело включити на всі колонки в будинку - для вечірки те, що треба!

Крім звичних джерел мультимедіа до системи можна підключити і камери відеоспостереження, а також задіяти її для екстреної трансляції тривожних сигналів. Додатково система може використовуватися для аудіо і відео домофони або інтеркома: як би голосно не грала музика, дзвінок у двері ви почуєте, а з відвідувачем зможете поспілкуватися з допомогою вбудованого в панель управління локального переговорного пристрою. Воно ж забезпечить гучномовний зв'язок з тими, хто знаходиться в інших приміщеннях будинку або квартири. Коли ж пролунає телефонний дзвінок, звук автоматично буде приглушено, щоб дати вам можливість спокійно поговорити.

У системах мультирум високого рівня можуть бути реалізовані і такі сценарії, як «стежить звук»: при переміщенні з кімнати в кімнату музика буде слідувати за вами по п'ятах, включаючись при цьому тільки там, де ви в даний момент знаходитеся.

 

З чого складається система Multiroom:

 • комутатор матричного типу, який здатний приймати і передавати сигнали;
 • пульт для дистанційного керування;
 • потужні акустичні підсилювачі;
 • сенсорні настінні панелі управління.

 

Функції системи Multiroom:

 • автоматизоване централізоване озвучування всіх кімнат з індивідуальним джерелом і рівнем гучності;
 • постачання відеосигналом всіх кімнат;
 • єдине сховище аудіо-та відео даних на  DVD, Blue-Ray, HDD;
 • функція оповіщення та аудіо-зв'язку всіх кімнат;
 • звуковий супровід при переході з кімнати в кімнату;
 • озвучування спецприміщень - лазня, сауна, сад, басейн і т. д.

 

Все слідує за Вами ...

 

Переходячи з кімнати в кімнату Ви можете без переривання слухати улюблену музику в ідеальный якості і з однаковою гучністю, ніби Ви знаходитесь в одному і тому ж приміщенні! А Ваш улюблений серіал чи фільм піде за Вами і система автоматично перемкне звук і відео в іншу кімнату. Система Multi-Room продовжить відтворення мультимедіа з того самого моменту, на якому Ви зупинилися.